Değerlerimiz

Dostlarımızın lezzetli ve sağlıklı beslenmeyi hak ettiğine inanıyoruz. 

Bunun için içeriği doğal, yapı taşları bakımından zengin, doyurucu ve lezzetli mamalar üretiyoruz. Kedi ve köpeklerin enerjik ve sağlıklı olabilmesi için, dengeli ve besin çeşitliliği olan bir diyet ile beslenmesi gerektiğinin farkındayız.


Sağlık beraberinde mutluluk getirir. Biz de dostlarınızın sağlık ve mutluluğu için çalışıyoruz.

Evcil hayvanınız için zararlı besinlerden arınmış mamalar üretiyoruz. Lezzetli ve doyurucu mamalarımız ile dostunuzun sağlıklı diyete alışmasının çok kısa süreceğinden eminiz!


Dostlarımıza ve çevreye karşı sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz. 

Bu yüzden mamalarımızın içerisindeki ürünlerin en yüksek kalitede olmasına, üretim yöntemlerimizden ambalajımıza kadar ürünümüzün her yönden doğal ve sürdürülebilir olmasına özen gösteriyoruz.


Biz, deneyimlerimizi paylaşan, yardımlaşan bir aileyiz. 

Her şey henüz bir yavruyken sahiplenilen Fındık’ın hastalanıp iştahının kesilmesi, mama konusunda seçici olması ile başladı. Annesi Figen, beslenmeyi sevdirmek için taze etler ve sebzelerle mamalar yaptı. Mamanın doğal lezzeti ile sağlığına kavuşup neşesi, enerjisi yerine gelen Fındık’ın formülü zamanla geliştirildi. Figen, beslenme uzmanları ve veteriner hekimler ile çalışarak evcil hayvanlar için en doğal, lezzetli ve dengeli yaş mamaları evde yaparak satmaya başladı.