Farkımız

Besinler, doğru proteinler, karbonhidratlar vitamin ve minerallerle dolu mamalar, evcil hayvanınızın ömrünü uzatmak ve onları hastalıklardan korumak için gereklidir. Bağışıklık sistemlerinin gücü, hastalıklara karşı dirençleri ve genel sağlık durumları tıpkı insanlar gibi, büyük ölçüde yedikleri mamaya bağlıdır. Hazır evcil hayvan mamalarının kullanımı ve ulaşılması kolay olsa da, taze değillerdir, herhangi bir varyasyonu yoktur, sürekli aynı mamayı yerler ve hatta toksinler veya bakterilerle kontamine olabilirler.

Hazır evcil hayvan mamalarında ve Taze Konserve ‘de protein türü ve içeriği tamamen farklıdır. Hazır mamalarda, zayıf, yetersiz protein kaynakları kullanılır ve kaliteli içerikler kullanılmaz. Taze Konserve ise evcil hayvanınızın temiz ve kaliteli protein kaynakları aldığından emin olmanızı sağlar.

Hazır mamalarla ilgili bir diğer büyük endişe de, dolgu maddeleriyle dolu olmalarıdır. Dolgu maddeleri soya ve mısır gibi besinsel bir katkısı bulunmayan ancak besini dolduran ucuz gıda ürünleridir, evcil hayvanlarınızı yalnızca tok hissettirir ama onlara sağlıklı kalmaları için gerekli olan temel besinleri sağlamazlar. Vitaminler, karbonhidratlar, yağlar ve mineraller, bu tür mağazalardan satın alınan hazır mamalarda evcil hayvanlarınızın ihtiyaç duyduğundan çok eksiktir.

Taze Konserve, evcil hayvanınıza gerekli tüm besin maddelerini içeren sağlıklı öğünler vermenizi kolaylıkla sağlar. Mamalar hazır değildir, siz sipariş verdikten sonra hazırlanır ve birkaç gün içerisinde hızlıca size ulaştırılır. Dolgu maddeleri veya herhangi katkı maddeleri yoktur. Tamamıyla dört ayaklı dostlarınızın ihtiyacına göre en yüksek kaliteli ve taptaze içerikler ile hazırlanmaktadırlar!

 

Evcil hayvanlarda gıda alerjileri oldukça yaygındır, bu da onları fındık ve süt gibi belirli maddelere karşı toleranssız hale getirir. Hazır mamalar, içine konan malzemeler konusunda seçici değildir, bu da dostunuzu hasta etme olasılığını artırır. Ayrıca ürünlerin raflarda ve evinizde uzun süre durabilmesi için  eklenen tüm katkı ve koruyucuları da düşünün! Taze Konserve ile yemeğin içine ne girdiğine ekstra dikkat ederek evcil hayvanınızın ne yediğini kontrol edebilir, alerji olasılığını minimumda tutabilirsiniz. Ayrıca, mamalar çok daha taze ve tüm zararlı kimyasallardan arınmıştır.

İnsanlar gibi kedi ve köpekler de yemek söz konusu olduğunda çeşitliliğe ihtiyaç duyar. Onları her gün aynı mama ile beslemek, mutlu etmez. Taze Konserve ile lezzetleri karıştırırken evcil hayvanınızın temiz, sağlıklı, besleyici ve dengeli bir öğün yemesini sağlayabilirsiniz.