Kullandığımız İçerikler

Brüksel Lahanası:

Brüksel lahanası, vücuttaki enflamasyonu azaltmaya ve genel kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olan lif ve antioksidanlar açısından zengindir. Ayrıca, bir köpeğin bağışıklık sistemi ve kemik sağlığı için iyi olan K ve C vitaminleri de dahil olmak üzere vitaminlerle yüklüdürler.
Brüksel lahanası A, B1 ve B6 vitaminlerinin yanı sıra manganez, potasyum ve folat da içerir.

Elma:
Elmalar, dört ayaklı arkadaşlarımız için lezzetli ve sağlıklı bir ikramdır. Bu hastalıklarla savaşan meyve, diyet lifi, A ve C vitaminleri ve antioksidanlar ile doludur. Ek olarak, elmalar bir dostunuzun dişlerini temiz tutmaya ve ağız kokusunu azaltmaya yardımcı olabilir.

Elmalarda bulunan lif, genel gastrointestinal sağlığına katkıda bulunabilirken, C vitamininin eklem hastalığı gibi dejeneratif koşullara yardımcı olduğuna inanılıyor.

Domates:
Domates, kalp hastalığı riskini azaltabilen ve güçlü kemikleri destekleyen likopen içerir. Beta-karoten bilişi geliştirir, A vitamini görüşü kuvvetlendirir ve C vitamini cild sağlığı için çok iyidir.

Havuç:
Havuç, A Vitamini açısından zengindir ve köpeğinize bir dizi besinsel fayda sağlar. Göz sağlığını desteklemenin ötesinde, gelişen bir bağışıklık sistemini ve sağlıklı deri ve tüyleri desteklemeye de yardımcı olur.

Bezelye:
Bezelye, A, K ve B vitaminleri de dahil olmak üzere bir vitamin kaynağıdır. Demir, çinko, potasyum ve magnezyum gibi minerallerle doludurlar. Ayrıca protein bakımından zengindirler ve lif oranı yüksektir. Bezelye, cilt, kalp ve göz sağlığı için iyi bir antioksidan olan lutein içerir.

Biberiye:
Biberiye, kanser ve kalp hastalıklarını önleyebilecek antioksidanlar içerir ve antimikrobiyal özellikleri nedeniyle köpeğinizin sindirim sorunlarına iyi gelir. Biberiye ayrıca hafızayı ve ruh halini iyileştirebilir.

Keten Tohumu Yağı:
Keten bitkisinden elde edilen keten tohumları, köpekler için birçok sağlık yararı sunan küçük, ceviz aromalı tohumlardır. Öğütülmüş ve preslenmiş keten tohumlarından yapılan keten tohumu yağı, benzer sağlık özelliklerini paylaşır. Her ikisi de omega-3 ve omega-6 yağ asitleri veya iyi yağlar ile yüklenir.