Kullanıcı Sözleşmesi

www.tazekonserve.com. sitesine üye olan müşterilerimiz  aşağıdaki belirtilen maddeleri kabul etmiş olurlar.

Üyelik formunda belirtilen yanlış ve eksik bilgiler yüzünden meydana gelebilecek yanlış adrese teslimat veya kayıp ürün gibi konularda sorumluluk Taze Konserve'ye ait değildir.

Şirketimizin ismini lekeleyici, tehdit edici, üretici/satıcı firmalara karşı yasal olarak dayanağı olmayan, onları küçük düşürücü, ahlak dışı, T.C. kanunlarına aykırı mesajlar göndermemeyi, rumuzları genel ahlak ve görgü kurallarına uygun seçmeyi kabul eder.

İade kabul süresi, ürün teslimat süresinden itibaren 15 gündür.

Taze Konserve 'nın izni olmadan, site içeriğinin kısmi yada bölümsel olarak kopyalanarak yayımlanması, dağıtılması kesinlikle yasaktır.

Müşterilerimiz, herhangi bir ürün hakkında, ziyaretçileri yanıltıcı bilgiler vermemeyi peşinen kabul eder.

Taze Konserve'nin  servisleri kullanılarak elde edilen herhangi bir kayıt veya elde edilmiş malzemenin, tamamı ile kullanıcının rızası dahilinde olduğu, kullanıcının bilgisayarında yaratacağı arızalar, bilgi kaybı veya diğer kayıpların sorumluluğunun tamamı ile kendisine ait olup, servisin kullanımından dolayı uğrayabileceği zararlardan dolayı Taze Konserve sorumlu değildir.

Taze Konserve, kurallara uygun davranmayan üyeleri sistemden uzaklaştırma yetkisine sahiptir.

Müşterinin, teslimat adresinde bulunmamasından dolayı ürün teslimatı yapılamadığı durumlarda sorumluluk Taze Konserve'ye ait değildir.

Müşteri, ürün iadelerinde, belirtilen şartları eksiksiz olarak yerine getireceğini kabul eder.

Taze Konserve'nin, web sitesinde bulunan tüm ürünleri, stoklarında bulundurma zorunluluğu yoktur.

Kullanıcı Sözleşmesi  kapsamı dışında gerçekleşecek tüm kanuni değişikliklerden kaynaklanan işlemler Taze Konserve şirketinin sorumluluğu dışındadır ve aynen sözleşmeye yansıtılacaktır.

Sipariş verilen ürünler, Taze Konserve'nin anlaşmalı kargo firması tarafından adrese götürülmüş  ve müşterimizi  ev veya iş adresinde bulamayıp ihbar notu bırakmış ise, siparişi veren müşteri ürünlerini kargo şubesinden  almayı kabul eder.

www.tazekonserve.com sitesinden yapmış olduğunuz alışverişlerde gelen ürünlerin son kullanma tarihini kontrol etmek ve tarih ile ilgili problemleri Taze Konserve yetkililerine bildirmek, sitemize üye olan kullanıcımızın sorumluluğundadır.

Taze Konserve'den sipariş edilen ürünleri teslim alacak olan müşteri,  T.C Kimlik bilgilerini kargo yetkilisine ibraz etmek suretiyle ürünleri teslim alacağını kabul eder.

Taze Konserve, yukarıda belirtilen şartlara uyulmadığı takdirde, sözleşmeyi sona erdirme hakkına sahiptir.

Üyelerimiz ;

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde, İstanbul (Çağlayan) Mahkemesinin yetkili olacağını kabul  ve taahhüt eder.